Ons team schooljaar 2017-2018

Groep              Leerkrachten
1/2a   Ria Verdellen
  r.verdellen@optimusonderwijs.nl
 
Mocht u meer willen weten over de personen die op Het Telraam werken, neem dan een kijkje bij Wie ben ik? 
1/2b   Yvonne Delis
  y.delis@optimusonderwijs.nl 
  Marieke Lokhoff
  m.lokhoff@optimusonderwijs.nl 
 
3   Ingrid van Bergen
  i.vbergen@optimusonderwijs.nl
 
4   Malou Lambregts
  m.lambregts@optimusonderwijs.nl
 
5   Penny Philips
  p.philips@optimusonderwijs.nl
  Elske Linders
  e.linders@optimusonderwijs.nl 
 
6   Ingrid Wittebrood
  i.wittebrood@optimusonderwijs.nl
  Ursula Fiddelers
  u.fiddelers@optimusonderwijs.nl
 
7   Karen Peeters
  k.bouwmans@Optimusonderwijs.nl
  Neeltje van Erp
  n.verp@optimusonderwijs.nl
 
8   Carmen van der Leest
  c.vdleest@optimusonderwijs.nl
 
Directeur   Frans van Nunen
  dir.hettelraam@optimusonderwijs.nl
 
IB   Gerda Haerkens
  g.haerkens@optimusonderwijs.nl 
 
Conciërge   Jan Wouters
  j.wouters@optimusonderwijs.nl
 
    Francis Graat
 



webmail Het Telraam